Oferta pracy

Planista produkcji

Klient Pracuj.pl

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie planu produkcyjnego z optymalnym wykorzystaniem zdolności produkcyjnych pod kątem zaspokojenia potrzeb klienta

  • Tworzenie i monitorowanie realizacji planów produkcyjnych

  • Kontrola łańcucha dostaw

  • Współpraca z magazynami zewnętrznymi

  • Planowanie i monitorowanie poziomu zapasów w zakresie surowców, wyrobów gotowych

  • Proponowanie działań i rozwiązań wspomagających doskonalenie procesu planowania

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (produkcja, magazyn)

  • Tworzenie dokumentów dostaw

  • Opracowanie raportów z działalności logistycznej

  • Wsparcie procesu przygotowania etykiet pod produkcję

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek logistyka, planowanie produkcji)

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym

  • Praktyczna wiedza w zakresie cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego

  • Znajomość metod statystycznych

  • Dobra znajomość Excela w zakresie przygotowania planów produkcyjnych, raportów i analiz w zakresie planowania zapasów i produkcji

  • Mile widziana znajomość systemu Enova, SAP

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków

  • Inicjatywa, umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność i samodzielność

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w intensywnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Dodatkowy dzień wolny

  • Pakiet benefitów: dobrowolne ubezpieczenie grupowe, świadczenia socjalne, karty sportowe

  • Parking dla pracowników

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Karta sportowa

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą