Planista produkcji

  • Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-08
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2018-02-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane w 20 krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej Północnej i Środkowej dostarczają komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Szwecji sięgają 1946, a w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku, nasz zakład zlokalizowany jest w Pruszkowie koło Warszawy.

Aktualnie do naszej fabryki, która produkuje części do samochodów takich marek jak:

  • Audi
  • BMW
  • Porsche
  • VW
  • Land Rover
  • Mercedes
  • Opel
  • Renault
  • Honda
  • Scania
  • Toyota
  • Volvo

poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Brześć Kujawski

Zadania:

  • Analiza prognoz produkcyjnych oraz ocena bieżących mocy produkcyjnych zakładu
  • Przygotowywanie efektywnych planów produkcyjnych przy jednoczesnej minimalizacji zapasów i maksymalizowaniu wyników produkcyjnych
  • Współpraca z logistykami w zarządzaniu zmianami
  • Współpraca z grupą inwentaryzacyjną przy inwentaryzacjach produkcji w toku
  • Czynny udział w tworzeniu efektywnych narzędzi planowania produkcji

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w automotive
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność oraz doskonała organizacja pracy
  • Odpowiedzialność oraz zaangażowanie w pełnione obowiązki.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Opiekę medyczną
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Kartę Multisport
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)