Oferta pracy

Planista Produkcji

Frosta Sp. z o.o.O firmie

Frosta Sp. z o.o.

Witebska 63

Bydgoszcz

Twoje główne zadania i obowiązki:

  • Planowanie krótko i średniookresowe produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży.
  • Zapewnienie terminowej realizacji zleceń, a także efektywnego wykorzystania mocy produkcyjnych.
  • Planowanie i optymalizacja poziomu zapasów.
  • Przygotowywanie planów produkcyjnych i nadzór nad ich realizacją.
  • Udział w spotkaniach planistycznych oraz operacyjnych.
  • Współpraca z odpowiednimi działami w firmie w sprawach związanych z planowaniem produkcji.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe: ekonomia, logistyka, zarządzanie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość MS Office, zwłaszcza Excel.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana znajomość systemu SAP, SAP PP-DS.

Możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, bonusy i pakiet benefitów min. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do posiłku itp.
  • Przyjemną atmosferę pracy oraz kulturę organizacyjną opartą na wartościach i zorientowaną na ludzi.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Możliwość poznania międzynarodowego środowiska pracy.
Jesteśmy jednym z największych producentów produktów mrożonych. W produktach FRoSTA nie stosujemy dodatków do żywności. Od ponad 10 lat używamy wyłącznie naturalnych składników. Głównym składnikiem naszego sukcesu są najlepsi pracownicy. Ponieważ wiemy, że nie ma Planety B, jesteśmy zaangażowani poza zwykłymi ramami w zrównoważony rozwój, ochronę środowiska i projekty społeczne. Cenisz prawdziwą żywność, chcesz coś zmienić i spojrzeć poza swój talerz? Przyjdź do FRoSTA!

Ogłoszenie archiwalne