Planista produkcji

Planika Sp. z o.o.

7 0009 000 brutto / mies.

Bydgoskich Przemysłowców 10

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Będziesz pracować w dziale, który jest odpowiedzialny za:

* Tworzenie planów produkcyjnych zapewniających optymalne wykorzystanie zasobów, ciągłość produkcji oraz terminowe dostarczenie produktu dla klienta,

* Rozwój programu do planowania przez tworzenie raportów,

* Administrowanie i weryfikacja danych podstawowych w systemie ERP,

* Harmonogramowanie (ustalanie kolejności wykonywania zleceń )

* Bieżącą kontrolę realizacji zleceń produkcyjnych, w razie potrzeby bieżącą korektę planów,

* Weryfikowanie dostępności materiałów i surowców

* Ścisłą współpracę z działem zakupów.

Nasze wymagania

* Oczekujemy, że lubisz matematykę, Excela oraz że rozwiązujesz Sudoku i łamigłówki,

* Posiadasz doświadczenie w obszarze planowania produkcji

Mile widziane

* Umiejętność pracy w środowisku produkcyjnym z dynamicznie zmieniającymi się priorytetami,

* Znajomość programów ERP związanych z planowaniem produkcji,

* Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

* Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

To oferujemy

* Pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie,

* Stabilne wynagrodzenie adekwatne do doświadczeń i zaangażowania,

realny wpływ na działania firmy,

* Dużą samodzielność i odpowiedzialne zadania,

* Swobodną, nieformalną atmosferę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma Planika Sp. z o.o jest liderem rynku inteligentnych rozwiązań z prawdziwym ogniem dekoracyjnym. Jako laureat pierwszej nagrody Vesta Award na najważniejszych targach kominkowych w USA w 2018r. oraz zwycięzca konkursu „Lider Eksportu Pomorza i Kujaw w 2017 r.” możemy pochwalić się luksusowymi realizacjami na całym świecie.

Dajemy szansę ambitnym i inteligentnym ludziom na bycie częścią zespołu bez hierarchii i sztywnej struktury, gdzie jest miejsce na rozwój osobisty i radość z pracy. Nieustannie dążymy do rozwoju w ramach organizacji turkusowej.

Przewiń do profilu firmy