Logo Pracuj.pl

Planista Produkcji

Metalkas S.A.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Metalkas S.A.

Nowotoruńska 40

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie planu produkcji,
  • Planowanie poszczególnych procesów produkcyjnych i obliczanie czasu pracy,
  • Potwierdzanie terminów gotowości w systemie ERP Ms Dynamics,
  • Współpraca z innymi działami,
  • Cykliczne analizowanie i raportowanie wykonania planów produkcyjnych,
  • Ustalanie i nadzorowanie poziomu zapasów,
  • Weryfikację poprawności danych i parametrów planistycznych systemu MRP.

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów produkcyjnych i umiejętność planowania produkcji,
  • Doświadczenie związane z planowaniem produkcji,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Obowiązkowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Metalkas S.A. to intensywnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim, z 60 – letnią tradycją, o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Planista Produkcji, Nowotoruńska 40, Bydgoszcz