Logo Pracuj.pl

Planista Produkcji

MolttonO firmie

  • Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie planu produkcyjnego MPS
  • obsługa SAP w zakresie planu produkcji i realizacji projektu
  • koordynacja wysyłek wyrobów gotowych
  • obsługa klienta
  • uczestnictwo w działalności zespołu projektowego

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w planowaniu produkcji
  • wiedza z zakresu łańcucha dostaw - proces MPS/MRP
  • praktyczna znajomość MS Excel
  • mile widziana znajomość SAP
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet dodatków

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Planista Produkcji, Chorzów