Planista produkcji

Moltton

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i aktualizacja planów produkcyjnych

  • Monitorowanie realizacji planu

  • Udział w codziennych spotkaniach

  • Ustalanie priorytetów produkcji

  • Przygotowanie analiz różnych scenariuszy produkcyjnych

  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołu projektowego

Wymagania pracodawcy

  • Minimum rok doświadczenia w zakresie planowania produkcji

  • Dobra znajomość programu MS Excel

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • Skrupulatność

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Pro-aktywność i komunikatywność

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych

  • Umiejętność priorytetyzacji zadań

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Liczne benefity pozapłacowe

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy