Oferta pracy

Planista Produkcji (Customer Delivery)

MaterialiseO firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami produkcyjnymi na podstawie otrzymanych zleceń

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi, terminowość i poprawność realizacji zleceń

  • Analiza i przygotowywanie danych niezbędnych do realizacji projektów

  • Racjonalne wykorzystanie zdolności produkcyjnych, maszyn oraz innych zasobów

  • Koordynacja zmian wprowadzanych względem standardowych rozwiązań

  • Odpowiedzialność za przepływ informacji i komunikację w ramach obsługiwanych projektów

  • Raportowanie działań, wyników, sporządzanie zestawień oraz analiz danych

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy (m.in. sprzedaż, produkcja, inżynieria)

  • Współpraca z międzynarodowym zespołem ds. planowania i przygotowania produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane kierunkowe

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w obszarze produkcji przemysłowej

  • Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym

  • Wiedza w zakresie tworzenia i realizacji planów produkcyjnych

  • Wysoki poziom zdolności analitycznych

  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność organizacji pracy i orientacja na cele

  • Inicjatywa, kreatywność oraz chęć zdobywania nowych umiejętności

  • Znajomość obsługi programów CAD, SolidWorks, Catia, Magics może być dodatkowym atutem

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Nowoczesne, komfortowe biuro, klimatyzowane hale produkcyjne, wyposażone zaplecze socjalne

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Transport firmowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń (w Polsce i za granicą)

Materialise

Materialise to innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się belgijska firma, założona w 1990 roku. Światowy lider technologii przyrostowych, dostarczający niezwykłe rozwiązania klientom działającym w wielu branżach przemysłowych np. automotive, lotnictwo i medycyna. Zatrudniamy ponad 1800 pracowników na całym świecie. Naszą misją jest tworzenie innowacji dla lepszego i zdrowszego świata, dzięki wykorzystywaniu autorskiego oprogramowania i technologii druku 3D.

W związku z uruchomieniem nowego Centrum Kompetencji Technologii Druku 3D oraz intensywnym rozwojem naszego zespołu produkcyjnego w Polsce, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Technik Przygotowania Produkcji / Planista.

Przewiń do profilu firmy