Ta oferta pracy jest nieaktualna od 445 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Produkcji

  • Koszwały (pow. gdański), Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Base Group Sp. z o.o., zlokalizowana w okolicach Gdańska (siedziba w Koszwałach) jest firmą specjalizującą się w prefabrykacji i montażu różnych typów małej i średniej wielkości konstrukcji metalowych. Obecnie poszukujemy  osób na stanowisko:

    PLANISTA PRODUKCJI
    Nr ref.: PP/02/2017

    Miejsce pracy: okolice Gdańska (Koszwały, ul. Spacerowa 29)

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie produkcji w oparciu o harmonogramy dostaw wyrobów gotowych i czasy realizacji we wsparciu systemu ERP
    • Monitorowanie realizacji planu produkcji
    • Opracowywanie raportów dotyczących produktywności, jakości wewnętrznej i dostaw do Klienta
    • Nadzór nad prawidłowością zapisów i aktualnością produkcyjnych baz danych
    • Współpraca z działem logistyki w zakresie dostępności komponentów do produkcji i wysyłek wyrobów gotowych do Klientów
    • Współpraca z innymi działami w Firmie

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, wskazane w firmie produkcyjnej o produkcji jednostkowej lub małoseryjnej
    • Znajomość i doświadczenie w obsłudze programu klasy ERP lub podobnego (moduł- planowanie produkcji)
    • Znajomość MS Office (zaawansowana znajomość MS Excel)
    • Wykształcenie min. średnie techniczne, wskazane wyższe techniczne (np. zarządzanie i inżynieria produkcji)
    • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
    • Sumienność, dokładność i komunikatywność
    • Zdolności analityczne i otwartość na stosowanie nowych rozwiązań
    • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
    • Kontakt z nowoczesną technologią
    • Rozwój zawodowy, atrakcyjne szkolenia
    • Premiowanie za efektywność
    • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, program sportowy, dodatkowe ubezpieczenie pracownicze

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

    W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".