Oferta pracy

Planista Produkcji i Obsługa Klienta

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.O firmie

  • Ostrów Wielkopolski

    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji według harmonogramów Klientów (JIT)

  • Realizacja procesu wysyłki według potrzeb (zamówień)

  • Zlecanie transportu wg standardów w poszczególnych obszarach klienta

  • Współpraca w zakresie planowania surowcowego z Centralnym Zespołem Zakupów (SCM)

  • Codzienna współpraca z Klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi (Produkcji, Jakość, Magazynowanie, itp.)

  • Kontrola terminowości dostaw

  • Monitorowanie KPI i tworzenie raportów wspomagających wykonywanie codziennych obowiązków w obszarze obsłudze klienta i planowania produkcji

  • Codzienna kontrola realizacji planu produkcyjnego

  • Zarządzanie stanami magazynowymi wyrobów gotowych i półproduktów z uwzględnieniem Współpraca z koordynatorem zmian technicznych (breakpoint)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Logistyka, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji bądź pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

  • Doskonałe umiejętności obsługi MS Office (szczególnie MsExcel)

  • Zdolność do szybkiego kojarzenia faktów

  • Umiejętność podejmowania decyzji, wyznaczania celów i zarządzania zmianami

  • Poczucie odpowiedzialności

  • Znajomość procesów logistycznych w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

  • Praktyczna znajomość systemu SAP ERP będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość procedur celnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości

  • Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach

  • Pakiet benefitów (Medicover, dofinansowanie karty MultiSport, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz kosztów nauki)

  • Atrakcyjne oferty i zniżki pracownicze (np. ubezpieczenie grupowe, tańsze produkty i usługi)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. bonus relokacyjny)

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

Razem osiągamy więcej - #StrongerTogether. Łącząc pracę zespołową z pasją do motoryzacji staliśmy się wiodącym międzynarodowym partnerem rozwojowym oraz dostawcą dla branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą kształtowały mobilność jutra. Bądź częścią pełnego wizji przedsięwzięcia, w którym 79 000 pracowników na całym świecie tworzy nowe zrównoważone rozwiązania dla e-mobilności i silników spalinowych. Dołącz do MAHLE i rozwijaj się pracując we wspaniałych zespołach.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.