Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Produkcji i Zapasów

  • Skomielna Biała, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lubisz góry i chciałbyś zamieszkać u podnóża Tatr, ale obawiasz się że nie znajdziesz pracy? Praca w firmie, która inwestuje w ludzi i oferuje atrakcyjne wynagrodzenie to Twój cel zawodowy? Teraz możesz to osiągnąć! Dołącz do naszego zespołu w firmie 3M w Skomielnej Białej jako Planista produkcji i zapasów. Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

    Nr ref.: /25/07/2018/PB/22475
    Skomielna Biała

    oferujemy

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
    • przyjazną i miłą atmosferę
    • znakomitą lokalizację zakładu pracy - Skomielna Biała
    • szybki proces rekrutacji
    • pracę w systemie jednozmianowym
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę tymczasową
    • pakiet benefitów (karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna, zniżki do kina, sklepów, restauracji)

    zadania

    • planowanie produkcji
    • zamawianie transportu
    • zamawianie surowców do produkcji u dostawców polskich i zagranicznych
    • utrzymanie danych planistycznych w systemie SAP
    • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

    oczekujemy

    • doświadczenia na stanowisku związanym z Planowaniem Produkcji, Logistyką, Customer Service - minimum 2 lata
    • komunikatywnej znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
    • dobrej znajomość MS Excel (tabele przestawne, wyszukaj pionowo etc)
    • znajomości systemu ERP SAP będzie dodatkowym atutem
    • umiejętności pracy w zespole
    • chęci nauki nowych umiejętności

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47