Planista Produkcji

  • Legnica, Lubin, Jawor, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 17.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Co nas wyróżnia?
    Innowacja najlepiej oddaje filozofię oraz działanie naszej firmy. Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą – przemawia za nami 28 lat funkcjonowania. Jesteśmy twórcami nowoczesnych i wyjątkowych na skalę światową rozwiązań (także opatentowanych). 50% naszej sprzedaży stanowi eksport. Nasze rozwiązania wielokrotnie były nagradzane, zarówno przez instytuty naukowe, jak i komisje przyznające nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych specjalistycznych targach. Naszą siłą jest młody i zgrany zespół. Stawiamy na inicjatywę.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy
    nabór na stanowisko:

    PLANISTA PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Legnica

    ZADANIA:

    • opracowywanie planów produkcji na podstawie ogólnego harmonogramu
    • sporządzanie kompleksowych zestawień i analiz
    • raportowanie wykonania planów działania
    • wprowadzanie niezbędnych danych do systemu komputerowego
    • nadzór nad poprawnością danych w systemie
    • praca nad usprawnianiem procesu produkcyjnego

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • biegła obsługa komputera(pakiet Office)
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • umiejętność planowania
    • umiejętności organizacyjne
    • skrupulatność i terminowość

    OFERUJEMY:
    • pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją
    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • wynagrodzenie zasadnicze
    • niezbędne narzędzia pracy- komputer
    • pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport i inne benefity pozapłacowe
    • przyjazne otoczenie miejsca pracy, pełne zieleni, z dala od zgiełku miasta

    Dokumenty w języku polskim:
    CV i list motywacyjny zawierający klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego i przyszłych procesów rekrutacji w firmie ECKERT AS Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

    proszę kierować za pośrednictwem przycisku Aplikuj Teraz

    lub korespondencyjnie:

    ECKERT AS Sp. z o.o.,
    ul. Pawicka 4c, 59-220 Legnica