Oferta pracy

Planista Produkcji

Michael PageO firmie

  • Kamienna Góra, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Planista ProdukcjiNumer ref.: JN -092020-1230052

Specjalista Planowania Produkcji odpowiedzialny za harmonogramowanie i nadzór nad planową realizacją założeń produkcyjnych oraz bieżący kontakt z klientami w sprawie dostaw.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jeden z czołowych międzynarodowych producentów i lider innowacji branży przemysłowej, oraz uznany w regionie i stabilny pracodawca.

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku obejmować będą:

  • Planowanie produkcji kontakt z klientami w sprawie dostaw
  • Kontakt oraz praca z zamówieniami klientów
  • Planowanie produkcji z uwzględnieniem wymogów zakładu, kontrola możliwości produkcyjnych linii
  • Monitorowanie potencjalnych odchyłek realizacji planu produkcyjnego
  • Udział w projektach obejmujących wprowadzanie nowych produktów do masowej produkcji oraz usprawnienia procesów logistycznych.

Profil kandydata

Wymagania roli:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w Planowaniu Produkcji i obsłudze klienta min. 3 lata- mile widziana branża automotive
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz osiągnięcia wyniku
  • Elastyczność, dyspozycyjność i umiejętność pracy w grupie, komunikatywność

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Atrakcyjną rolę pozwalającą na doskonalenie kompetencji w obszarze logistyki rozwój osobisty
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w grupie w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym środowisku
  • Samodzielność przy wykonywaniu zadań
  • Pracę w renomowanej organizacji
  • Udział w atrakcyjnych projektach wdrożeniowych
  • Pakiet benefitów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy