Oferta pracy

Planista produkcji

SUZOHAPP Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

SUZOHAPP Poland Sp. z o.o.

Składowa 1B

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

SUZOHAPP to międzynarodowa grupa, światowy lider w produkcji i dystrybucji urządzeń i systemów płatniczych. Posiada 37 biur na 5 kontynentach i zatrudnia ponad 1100 pracowników w 19 krajach. Rozwiązania SUZOHAPP obejmują systemy wypłat gotówki, przetwarzania i płatności oraz szeroką gamę technologii samoobsługowych.

Obecnie do naszego Centrum Produkcyjno-Serwisowego w Koninku pod Poznaniem, które jest jedynym zakładem produkcyjnym w Europie i głównym dostawcą oferty SUZOHAPP na świecie poszujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Koninko k/ Poznania

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA

  • Tworzenie planów produkcyjnych dla określonych grup produktowych (Value Stream’ów),
  • Monitorowanie dostępnych zasobów produkcyjnych, materiałowych oraz wszystkich czynników mających wpływ na przygotowanie i realizację planów produkcyjnych, w oparciu o zamówienia Klientów,
  • Przewidywanie ryzyka oraz zapobieganie mu w celu zapewnienia ciągłości realizacji zamówień, zgodnie z oczekiwaniami Klientów,
  • Praca z prognozami sprzedażowymi/produkcyjnymi w ujęciu dziennym, tygodniowym, miesięcznym,
  • Codzienna kontrola i raportowanie realizacji planu produkcji/wysyłek,
  • Ścisła współpraca z działami Customer Service, Zakupów, Produkcji i Magazynu,
  • Dbałość o jakość metod pracy, przepływ komunikacji i usprawnianie wspólnych procesów,
  • Regularne raportowanie wyników produkcyjnych/sprzedażowych, w oparciu o wyznaczone KPI dla Działu/Organizacji. Tworzenie planów poprawy, w przypadku nieosiągania zakładanych wyników produkcyjnych/sprzedażowych,
  • Inicjowanie i wdrażanie projektów optymalizacji zmierzających do doskonalenia istniejących systemów planowania i analizowania.

TWOJE UMIEJĘTNOŚCI

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w obszarze Planowania Produkcji / Planowania Wysyłek,
  • Wiedza z zakresu szeroko pojętego Łańcucha Dostaw,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Chęć nauki, zdobywania nowych kompetencji,
  • Umiejętność dostosowywania się do dynamicznie zmieniającego się otoczenia,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS EXCEL oraz MS POWERPOINT),
  • Doświadczenie w pracy z pakietem ERP INFOR M3 będzie dodatkowym atutem.

KORZYŚCI Z PRACY U NAS

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę od zaraz
  • Dofinansowanie karty Multisport Benefit
  • Prywatna opieka medyczna
  • Imprezy integracyjne
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość doskonalenia i zdobywania nowych umiejętności

... i wspaniali ludzie, z którymi chce się pracować

Jeżeli oferta jest dla Ciebie atrakcyjna i chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy prześlij swoje C.V. oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy