Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista Produkcji

Coko-Werk Polska Sp. z o. oO firmie

  • Konstantynów Łódzki

    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie przebiegu produkcji w zakładzie

  • systematyczne monitorowanie zamówień od Klientów

  • monitorowanie zdolności produkcyjnych oraz ryzyka dostaw

  • tworzenie planu produkcji na podstawie zamówień

  • monitorowanie postępów produkcji

  • koordynacja działań w zakresie zamówień pomiędzy Klientem a działem produkcji

  • ustalanie priorytetów dla działów współpracujących

  • uczestnictwo w projektach w szczególności dotyczących logistyki i gospodarki materiałowej

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w planowaniu produkcji w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • biegła obsługa MS Excel

  • doświadczenie w obsłudze systemu SAP

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dobra organizacja pracy własnej

  • skrupulatność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego ustalania priorytetów

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie stabilnej ekonomicznie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji

  • szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. bony towarowe, paczki i vouchery świąteczne dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego pracownika, dofinansowanie do kolonii dla dzieci

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy BHP

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Coko-Werk Polska Sp. z o. o

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na Klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Przewiń do profilu firmy