Oferta pracy

Planista Produkcji

NFM Production Sp. z o. o.O firmie

  • Słupska 1D, Lębork
    Lębork, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NFM Production Sp. z o. o.

Słupska 1D

Lębork

Twój zakres obowiązków

  • planowanie produkcji na podstawie zamówień, dostępnych zasobów produkcyjnych i materiałów;

  • monitorowanie i analiza surowców niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych;

  • zapewnienie ciągłości produkcji;

  • przygotowanie zleceń produkcyjnych i ich rozliczanie po produkcji;

  • analiza kosztów produkcji;

  • monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych;

  • przygotowanie danych i raportów do obliczania wskaźników wydajności, tj. efektywność;

  • określenie ryzyka w procesie oraz podejmowanie działań związanych z jego minimalizacją;

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości produkcji i poprawy wydajności.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego – mile widziane kierunki techniczne;

  • doświadczenia na stanowisku specjalisty w środowisku produkcyjnych z wykorzystaniem systemu klasy ERP;

  • dobrej znajomości języka angielskiego;

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;

  • umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji;

  • odpowiedzialności, asertywności, kreatywności, zdecydowania i konsekwencji w działaniu;

  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel warunek konieczny.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym zespole,

  • możliwość stałego podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy),

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych,

  • atrakcyjny ambitnych projektach,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych,

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

NFM jest częścią norweskiej Grupy NFM zlokalizowaną w Lęborku. Firma mieszcząca się w nowoczesnym budynku zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą zaawansowanych technicznie wyrobów odzieżowych dla potrzeb wojska i policji. W ostatnich latach spółka dynamicznie się rozwija, w związku z tym powstała potrzeba znalezienia specjalistów z różnych branż. Stawiamy na potencjał ludzi młodych. Cenimy doświadczenie wieloletnich praktyków.

Przewiń do profilu firmy