Planista Produkcji

  • Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.05.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 06.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej będącej liderem w branży spożywczej, poszukujemy pracownika do zakładu zlokalizowanego w Nowej Wsi Legnickiej na stanowisko Planisty Produkcji.
    Miejsce pracy: Legnica
    Nr ref. 190361/5226

    Opis stanowiska:

    • tworzenie planu produkcji, zarządzanie nim oraz wprowadzanie bieżących usprawnień,
    • nadzorowanie terminowości realizacji zamówień produkcyjnych,
    • monitorowanie stanu magazynów i ich optymalizacja,
    • analiza i synteza danych.

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
    • sprawność w obsłudze programu Excel na poziomie średnio-zaawansowanym,
    • mile widziana znajomość systemu SAP,
    • wykształcenie o profilu logistycznym (lub w trakcie studiów) będzie zaletą,
    • analityczny umysł.

    Oferta obejmuje:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę,
    • perspektywy rozwoju (w tym liczne szkolenia) i wyzwania związane z nowymi procesami produkcyjnymi,
    • miłą atmosferę w pracy,
    • ubezpieczenie na życie,
    • pakiet medyczny,
    • kartę sportową.