Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista Produkcji

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1

  • Kurczaki 130, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kurczaki 130

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie krótko i średnioterminowych planów i harmonogramów produkcji na podstawie zamówień klientów;

  • Reagowanie na zmieniające się warunki produkcyjne;

  • Monitorowanie i optymalizacja stanu zapasów na wyrobie gotowym i półproduktach;

  • Przygotowanie i aktualizacja wskaźników i raportów logistycznych oraz przygotowanie raportów;

  • Ścisła współpraca z działem produkcji i sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office - w szczególności MS Excel;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Umiejętność współpracy w zespole;

  • Wysoki poziom samodzielności i dobra organizacja pracy własnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.

Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.

Obecnie do naszej fabryki w Łodzi poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kurczaki 130 (tel. 883 363 564)

Przewiń do profilu firmy