Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Produkcji

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 29.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pakuj się do Sonoco
    Dołącz do nas, z nami możesz przeżyć wspaniałą przygodę w przyjaznej atmosferze.

    Dowiedz się więcej na www.sonoco.com.pl

    Miejsce pracy: Łódź

    Twoje zadania:

    • Opracowanie planu tygodniowego i dziennego. Monitorowanie poziomu zmienności planu, podejmowanie akcji w celu złagodzenia ich skutków
    • Utrzymywanie ciągłego kontaktu z klientem zewnętrznym i wewnętrznym w celu wymiany informacji
    • Przygotowywanie i monitorowanie niezbędnych raportów planistycznych i podsumowujących wykonanie produkcji
    • Przeprowadzenie analizy danych systemowych
    • Ścisła współpraca z działem planowania materiałów i utrzymania zapasów w celu zapewnienia dostępności materiałów na czas
    • Uczestnictwo w projektach usprawniających procesy

    Jeżeli posiadasz:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane: logistyka, zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji)
    • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Umiejętność rozwiązywania problemów
    • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
    • Wysoka kultura osobista
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Inicjatywa, kreatywność oraz dynamika w działaniu
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności Excel
    SZKOLENIA
    ŚCIEŻKI
    KARIERY
    NAGRODY
    OPIEKA MEDYCZNA
    KANTYNA
    PREMIA ZA POLECENIA
    PARKING
    KARNETY SPORTOWE
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)."