Ta oferta pracy jest nieaktualna od 211 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Produkcji

  • Łódź, Topola Królewska (pow. łęczycki), łódzkie
  • Specjalista
  • 25.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie poszukujemy osoby ambitnej i dynamicznej,
    nastawionej na osiągnięcie założonych celów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź, Topola Królewska (pow. łęczycki)
    Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. to polska firma z branży elektrotechnicznej z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą inżynierską nastawioną na ciągły rozwój, współpracując blisko z klientami. Dzięki pracy z pasją, konsekwencji, dbałości o środowisko i społeczeństwo jesteśmy solidnym partnerem w biznesie. Poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób podzielających nasze wartości.
    Więcej o firmie na www.ergom.com

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka/zarządzanie),
    • wymagane min. 2-letnie doświadczenie  na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość MS Excel oraz znajomość planowania w systemie klasy ERP,
      wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu, przewidywania i podejmowania decyzji,
    • znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny- kontakt z dostawcami surowców,
    • prawo jazdy kat. B.

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie zleceń produkcyjnych na przydzielonych wydziałach,
    • Potwierdzanie terminowości zleceń produkcyjnych pod realizację zamówień sprzedaży,
    • Wprowadzanie i aktualizacja parametryzacji przydzielonym produktom w systemie ERP,
    • Optymalizacja i kontrola stanów magazynowych.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Stabilną i ciekawą pracę,
    • Zatrudnienie na pełen etat,
    • Możliwość rozwoju.
    Potrzebujesz więcej informacji, napisz do nas na adres: [email protected]