Ta oferta pracy jest nieaktualna od 296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Produkcji - Logistyk Produkcji

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Magnetix poszukuje chętnych do pracy

    Planista Produkcji / Logistyk Produkcji
    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska :

    • tworzenie planów produkcyjnych
    • kontrola i zapewnienie optymalnych stanów surowców własnych, wysyłanie zamówień do dostawców
    • przyjmowanie zleceń od Klientów oraz tworzenie zleceń produkcyjnych
    • umawianie dostaw / odbiorów z Klientami oraz Dostawcami
    • organizacja pracy transportu wewnętrznego
    • informowanie Klientów o realizacji zamówień bieżących

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub średnie
    • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
    • znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem arkusza Excel
    • kreatywność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
    • sumienność w wykonywaniu zadań
    • mile widziane doświadczenie w planowaniu produkcji
    • mile widziane doświadczenie w branży włókienniczej
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • pracę w młodym zespole
    • pracę w stałych godzinach
    • pakiet ubezpieczeń
    • wsparcie zespołu
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Magnetix - Gorszwa sp. jawna moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Magnetix - Gorszwa sp. jawna moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.