Oferta pracy

Planista Produkcji

Prime Cargo Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Specjalista

Prime Cargo jest firmą międzynarodową, która powstała w Danii, w roku 2014 został otwarty polski oddział w GPP w Łozienicy. Jesteśmy firmą otwartą na innych, wspieramy przedszkola, szkoły, domy dziecka, stowarzyszenia, poradnie oraz inne instytucji, które potrzebują wsparcia.

Zadania:

  • Planowanie zasobów produkcyjnych do zadań bieżących i długoterminowych
  • Zarządzanie i dopasowywanie narzędzia planistycznego do aktualnych potrzeb firmy
  • Zamawianie materiałów eksploatacyjnych oraz zarządzanie stanem magazynowym
  • Raportowanie oraz rozliczanie wskazników KPI
  • Analiza procesów planowania w celu ciągłego doskonalenia oraz redukcji kosztów produkcji
  • Scisła wspólpraca z innymi działami w firmie, a w szczególności z Kierownikiem Magazynu i Koordynatorami Klienta

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w kierunku logistycznym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Bardzo wysokie zdolności analityczne
  • Umiejętność planowania krótko i długoterminowego oraz organizacji zadań
  • Otwartość na zmiany i umiejętność działania w sposób samodzielny
  • Nastawienie na cel i konsekwentna realizacja
  • Swobodne posługiwanie się Excelem
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dofinansowanie posiłków;
  • Możliwość korzystania z benefitów - prywatnej opieki medycznej, karty sportowej od pierwszego dnia pracy;
  • Karty podarunkowe na święta;
  • Firmowe imprezy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy