Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista produkcji

ELTEM Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad terminowym wykonywaniem planów produkcyjnych z zachowaniem planowanego czasu produkcji

  • Analiza i obróbka cyklicznych planów zapotrzebowania

  • Uruchamianie zleceń produkcyjnych z odpowiednim wyprzedzeniem

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych z zachowaniem terminowości dostaw

  • wykonywanie analizy możliwości produkcyjnych

  • monitorowanie stanu wyrobów gotowych

  • monitorowanie na bieżąco wykonalności planu produkcyjnego na poszczególnych etapach produkcji względem terminowości dostaw, współpraca z Biurem Obsługi Klienta

  • potwierdzanie dat wysyłek wyrobu gotowego - współpraca z Biurem Obsługi Klienta

  • zlecanie przygotowania materiałów do wysyłek

  • kontrola stanu i dostępności surowców po kątem realizacji planów produkcyjnych, współpraca z Zespołem Zakupów

  • przygotowywanie raportów dla Kierownika Produkcji

  • stałe doskonalenie procesu planowania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym

  • znajomość zagadnień związanych z obszarem planowania produkcji oraz zakupów

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (min 2 lata)

  • bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji

  • rozwinięte umiejętności organizacyjne i analityczne (planowania, koordynacji działań analizy ekonomicznej własnych decyzji);

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w młodym zmotywowanym zespole

  • szkolenie adaptacyjne na stanowisku pracy

ELTEM Sp. z o.o.

ELTEM Sp. z. o.o (www.eltem.pl) jeden z czołowych w Polsce producentów okablowań elektrycznych do ciągników, maszyn rolniczych, pojazdów specjalistycznych , a także zestawów wskaźników i nietypowych rozwiązań z zakresu elektroniki dla odbiorców z rynku rolniczego i motoryzacyjnego, działający na rynkach Europy.

Przewiń do profilu firmy