Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista produkcji (m/k)

  • Duchnów (pow. otwocki), Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 13.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki, Duchnów (pow. otwocki)
    PLAN/DUCH/0619
    Opis stanowiska:

    Obowiązki:

    • opracowywanie planów produkcyjnych krótko- i długoterminowych,
    • ścisła współpraca z działami produkcji, zaopatrzenia, sprzedaży i logistyki przy tworzeniu planów produkcyjnych,
    • komunikacja i koordynacja przepływu informacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesów,
    • udział w projektach usprawniających system planowania produkcji,
    • nadzorowanie realizacji planów produkcji oraz ich bieżąca korekta,
    • analiza możliwości produkcyjnych pod kątem zamówień klienta,
    • przygotowywanie raportów i analiz wskaźników produkcyjnych,
    • optymalizacja planów produkcyjnych.
    Profil kandydata:

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne),
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej, mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej lub FMCG,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie arkuszy kalkulacyjnych,
    • znajomość zagadnień związanych z procesem planowania produkcji,
    • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu oraz identyfikacji i rozwiązywania problemów,
    • mile widziana znajomość programów ERP, Microsoft Dynamics NAV,
    • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu LEAN.
    Propozycja przyszłego pracodawcy:

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o długiej tradycji i stabilnej pozycji na rynku, z rozpoznawalnymi markami,
    • atrakcyjny system premiowy,
    • benefity pozapłacowe (karta medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet multisport),
    • realne i jasno określone cele,
    • bardzo dobrą atmosferę pracy i środowisko ludzi zaangażowanych z pasją,
    • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis