Logo Pracuj.pl

Planista produkcji

AMAZEMET sp. z o.o.O firmie

  • Majdan (pow. otwocki)
    Majdan (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i kontrolowanie wykonywania bieżących planów produkcji;
  • prowadzenie ewidencji wykonanej produkcji;
  • sporządzanie sprawozdań dotyczących realizacji planów;
  • opracowywanie planów zapotrzebowań materiałowych;
  • analizowanie wskaźników wykonywania norm oraz nadzór nad prawidłowością zaszeregowania robót;
  • przygotowywanie i sporządzanie analiz podstawowych wskaźników ekonomiczno-produkcyjnych (produkcja towarowa, wydajność pracy, postoje, braki itp.);
  • przygotowywanie remanentów kontrolnych;
  • wnioskowanie usprawnień zmniejszających koszty gospodarki materiałowej;
  • udział w spisach materiałowych;
  • sporządzanie dokumentacji planistycznej, materiałowej, zatrudnieniowej;
  • nadzorowanie transportu i dostaw materiałów do stanowisk roboczych oraz ekspedycji gotowej produkcji;
  • współpraca z wydziałami, które w sposób pośredni lub bezpośredni mają wpływ na terminową realizację produkcji;
  • wprowadzanie danych planistycznych do systemu ERP Microsoft Business Central.

Nasze wymagania

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • wiedza z zakresu planowania i harmonogramowania produkcji;
  • wiedza na temat procesów logistycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych;
  • obsługa oprogramowania ERP Business Central;
  • znajomość programów MS Office;
  • podstawowa znajomość sposobów wytwarzania komponentów w technologii wytwarzania obróbki skrawaniem, spawania czy gięcia;
  • umiejętność zorganizowania pracy własnej w dynamicznym zespole.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę i wszechstronne doświadczenie
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w zgranym zespole i świetną atmosferę w pracy.
  • Zespół tworzymy w oparciu o wymianę doświadczeń, wzajemną pomoc i budowanie relacji.
  • Udział w pionierskich projektach i pracę z wyjątkowymi technologiami i materiałami.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

AMAZEMET jest międzynarodową firmą będącą partnerem wykonawczym dla wielu organizacji naukowych i firm technologicznych w zakresie rozwoju technologii i prototypowania.

Światowy lider w dziedzinie technologii ultradźwiękowych. Pracujemy nad technologiami druku 3D i działamy w branży metalurgicznej.

Rozwijamy technologie skierowane do przemysłu oraz jednostek badawczych zajmujących się drukiem 3D z metalu oraz opracowywaniem nowych materiałów. W naszej pracy posługujemy się m.in. ultradźwiękami, metalurgią, technikami próżniowymi, odlewaniem i spawalnictwem. Wszystkie nasze urządzenia są wykonywane u nas: od prac rozwojowych i projektowanie po finalny montaż.

Planista produkcji, Majdan (pow. otwocki)