Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista Produkcji

Reac Components Sp. z o.o.

  • Nowy Kisielin (pow. zielonogórski)

    Nowy Kisielin (pow. zielonogórski), lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży

  • bieżący nadzór nad postępem planu produkcyjnego

  • nadzór nad zapewnieniem terminowej realizacji zleceń oraz efektywnego wykorzystania mocy produkcyjnych

  • monitorowanie stanów magazynowych komponentów składowych oraz materiałów surowych używanych w procesie produkcyjnym

  • tworzenie zestawień, analiz, raportów na potrzeby firmy

  • ścisła współpraca z działem logistyki, zakupów, administracji oraz zarządem

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe

  • mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji

  • znajomość cyklu produkcyjnego i zaopatrzeniowego

  • znajomość zasad i technik stosowanych w przebiegu produkcji oraz zarządzania jakością

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • praca pn. - pt. 7:00-15:00

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne warunki płacowe - wynagrodzenie na czas!

  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dopłatę do kolonii i paczki dla dzieci pracowników)

  • pożyczki pracownicze

  • ofertę grupowego ubezpieczenia + opiekę medyczną

  • darmowy parking

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Szwedzka Grupa Reac zajmuje się produkcją siłowników, systemów podnoszenia i przechyłu oraz ręcznych urządzeń sterujących stosowanych głównie w urządzeniach medycznych i rehabilitacyjnych.

Przewiń do profilu firmy