Planista Produkcji

Goldman Recruitment

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, producenta systemów filtrujących, poszukujemy osoby na stanowisko Planisty Produkcji.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie dziennych, miesięcznych, długoterminowych planów produkcji na podstawie danych sprzedażowych (S&OP),

  • bieżąca kontrola wykonywania planów produkcyjnych oraz podejmowanie działań w celu ich realizacji,

  • koordynacja zmian w planie produkcji,

  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację produkcji,

  • bieżące śledzenie zapasów magazynowych surowców używanych do produkcji,

  • ustalenie odpowiednich poziomów zapasów minimalnych wyrobów gotowych i utrzymywanie ich na wyznaczonym poziomie,

  • przygotowywanie raportów planistycznych KPI,

  • analiza skuteczności planu oraz otrzymanych prognoz produkcyjnych,

  • optymalizacja procesów związanych z planowaniem produkcji, tworzenie procedur,

  • współpraca z innymi działami (Dział Zarządzania Projektami, Dział Produkcji, Logistyki, Zakupów).

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe (techniczne/logistyka i pokrewne),

  • doświadczenie pracy w środowisku produkcyjnym, na podobnym stanowisku,

  • zdolność do efektywnej pracy wielozadaniowej, samodzielnej organizacji pracy, szczegółowość,

  • wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość systemów MRP/ERP,

  • zdolność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access & Outlook).

Pracodawca oferuje

  • pracę w międzynarodowej firmie i środowisku,

  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie, PPK),

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach,

  • możliwość podejmowania decyzji,

  • dużą odpowiedzialność na stanowisku.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy