Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Planista Produkcji

Grupa Spółek Danone Polska

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Kluczowe obowiązki:

-przygotowywanie długoterminowych planów produkcji,

-zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów wyrobów gotowych,

-zapewnienie optymalnego wykorzystania linii produkcyjnych na wydziale-

współpraca ze specjalistami ds. planowania materiałowego i planistami produkcji w celu zapewnienia optymalnego poziomu zapasów surowców, opakowań i półfabrykatów-komunikacja z klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi w zakresie niezbędnych zmian dotyczących planowania produkcji,

-zapewnienie optymalnej struktury i wielkości zapasów wyrobów gotowych,współpraca z wydziałem produkcyjnym w celu optymalnego zaplanowania mocy produkcyjnych w horyzoncie do 18 m-cy

-przygotowywanie raportów związanych z wykonywanymi obowiązkami,

-przygotowywanie scenariuszy dla konkretnych zagadnień i sytuacji planistycznych.-zapewnienie ciągłości produkcji poprzez uwzględnianie wszelkich zgłoszonych zagrożeń.-przygotowywanie i analiza danych do procesu S&OP

Nasze wymagania

Idealny kandydat powinien posiadać:

· wykształcenie wyższe techniczne, informatyczne lub ekonomiczne,

· min. 2-letnie doświadczenie i dobre wyniki w planowaniu produkcji, materiałowym

· biegła obsługa komputera (Word, Excel, Power Point),

· znajomość systemu SAP/APO będzie dodatkowym atutem

· bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

· otwartość na poszukiwanie niestandardowych rozwiązań,

· analityczne myślenie i zdolność do szybkiego podejmowania decyzji,

· umiejętność pracy w zespole,

· bardzo dobre zarządzanie czasem,

· wysoko rozwinięte umiejętności prezentacji,

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę;

  • bezpieczne środowisko pracy;

  • pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji;

  • pakiet benefitów, w tym m.in. pakiet LuxMed (w tym przychodnia przyzakładowa), kartę Multisport oraz dofinansowanie do dojazdu do pracy;

  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Opis firmy:

NUTRICIA należąca do Grupy Spółek Danone to lider rynku odżywek dla dzieci i niemowląt w Europie.

Dzięki wdrażaniu cyfrowych rozwiązań w obszarze produkcji doskonalimy ergonomię pracy, umożliwiamy stały dostęp do filmów instruktażowych i potrzebnych informacji, automatyzujemy powtarzalne i skomplikowane procesy.

Przewiń do profilu firmy