Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista produkcji - Planista materiałowy

TELEDOOR POLAND sp. z o.o.

  • Metalowa 2A, Goleniów
    Goleniów, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Metalowa 2A

Goleniów

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie zapotrzebowania materiałowego, analiza i przygotowywanie długoterminowych prognoz,

  • Zamawianie materiałów pod bieżące zlecenia produkcyjne,

  • Koordynacja i nadzór nad dostawami,

  • Codzienny kontakt, bieżąca współpraca z dostawcami,

  • Analiza i optymalizacja poziomu zapasów,

  • Tworzenie krótkoterminowych planów produkcji w oparciu o dostępne możliwości produkcyjne przy zachowaniu odpowiedniego zapasu surowców,

  • Monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych,

  • Analizowanie zamówień od klienta i dbanie o ich prawidłowe harmonogramowanie,

  • Przygotowywanie i rozliczanie zleceń produkcyjnych,

  • Tworzenie technologii oraz list materiałowych BOM na potrzeby zleceń produkcyjnych,

  • Współpraca z Produkcją, Działem zakupów i Logistyki oraz Działem Konstrukcyjnym celem utrzymania prawidłowego przepływu informacji,

  • Udział w projektach w obszarze produkcji, celem efektywniejszego zarządzania zasobami komponentów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku planistycznym, świetnie, jeśli w firmie produkcyjnej,

  • Masz ukończoną uczelnię wyższą (mile widziane kierunki tj.: logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji, ekonomia lub pokrewne),

  • Umiesz praktycznie zastosować wiedzę z zakresu logistyki i planowania,

  • Potrafisz koordynować i monitorować wiele tematów jednocześnie w dynamicznym środowisku,

  • Masz doświadczenie w pracy z pakietem MS Office (szczególnie Excel),

  • Posługujesz się językiem angielskim i/lub niemieckim w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację.

To oferujemy

  • Możliwość usprawniania procesu planowania operacyjnego dla podległych sobie obszarów, dzięki czemu rozwiniesz swoją wiedzę i praktykę,

  • Pełną samodzielność w działaniu przy jednoczesnym wsparciu pozostałych specjalistów z zespołu,

  • Możliwość szerszego poznania działania firmy produkcyjnej, ponieważ możesz spodziewać się współpracy z różnymi obszarami organizacji,

  • Praca w stabilnej firmie,

  • Rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

  • Praca w międzynarodowym środowisku.

O nas

TELEDOOR Poland Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się polski oddział niemieckiej firmy Teledoor Melle Isoliertechnik GmbH.

Teledoor Melle Isoliertechnik GmbH od ponad 30 lat produkuje sprawdzone i przetestowane komory chłodnicze i mroźnicze oraz drzwi do chłodni i mroźni. Ponadto realizujemy również nietypowe koncepcje i opracowujemy wyrafinowane produkty na zamówienie z zespołem doświadczonych inżynierów i techników. Na przykład zewnętrzna izolacja stacji antarktycznej Neumayer III, obudowy do tuneli aerodynamicznych w przemyśle motoryzacyjnym, czy indywidualnie dopasowane osłony termoizolacyjne do linii produkcyjnych z kontrolowaną temperaturą w produkcji żywności.

Sprzedaż, rozwój i produkcja z około 220 pracownikami znajdują się w naszej głównej lokalizacji w Melle niedaleko Osnabrück. Ponadto utrzymujemy biura sprzedaży w Moskwie i Szanghaju oraz kolejny zakład produkcyjny w Taicang, niedaleko Szanghaju.