Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista procesu cięcia

Trio Line Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Składowa 5, Plewiska (pow. poznański), Składowa 5, Poznań

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów produkcji krótko i długoterminowych

  • Harmonogramowanie i planowanie przestrzenne produkcji

  • Opracowywanie dziennych raportów produkcji

  • Bieżąca korekta i kontrola realizacji planów produkcyjnych

  • Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów produkcyjnych

  • Inicjowanie i wdrażanie projektów wewnętrznych zmierzających do doskonalenia funkcjonujących systemów planowania i analizowania produkcji

  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie

  • Ścisła współpraca z działami Spółki zaangażowanymi w proces produkcji

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze planowania produkcji

  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemu Microsoft Dynamics NAV – mile widziane

  • Wykształcenie wyższe ( mile widziane inżyniera produkcji)

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym.

  • Pracę z największymi producentami mebli na świecie.

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiadające umiejętnościom i kwalifikacjom.

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • karty Multisport z dofinansowaniem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

Trio Line Polska Sp. z o.o.

Trio Line Polska SP. Z O.O. w Plewiskach jest jednym z największych zewnętrznych producentów mebli. Zatrudnia ok 500 pracowników. Kontynuuje silny, lecz kontrolowany rozwój.

Przewiń do profilu firmy