Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista Produkcji

Terravita Spółka z o.o.O firmie

Terravita Spółka z o.o.

Szarych Szeregów 48

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji z uwzględnieniem aktualnych zamówień i zasobów,

  • Planowanie w długich i krótkich czasookresach oraz potwierdzanie terminu realizacji zamówień,

  • Przygotowanie zleceń produkcyjnych oraz monitorowanie ich realizacji,

  • Analiza dostępnych surowców i opakowań,

  • Ścisła współpraca z poszczególnymi działami w celu kompleksowej realizacji zamówień produkcyjnych,

  • Wystawianie oraz zatwierdzanie dokumentów zleceń produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wymagania dotyczące stanowiska: Wykształcenie: średnie, preferowane wyższe

  • Doświadczenie: Praca na stanowisku związanym z planowaniem produkcji min 3 lata

  • Umiejętności: dobra organizacja pracy własnej, biegła obsługa komputera w tym arkusza excel , mile widziana znajomość systemów produkcyjno-planistycznych, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu oraz terminowość,

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o długoletniej tradycji.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych.

  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy .

  • Karty Multisport.

  • Ubezpieczenie Grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

TERRAVITA Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu,

producent wyrobów czekoladowych, półproduktów dla przemysłu i rzemiosła cukierniczego.

Przewiń do profilu firmy