Oferta pracy

Planista produkcji

"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

Wrzesińska 20

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie krótko- i długoterminowych planów produkcji w oparciu o bieżące zamówienia i harmonogram współpracy z klientem

  • Analiza możliwości produkcyjnych według ustalonych reguł

  • Ścisła współpraca z działami: logistyki, zakupów, technologii oraz produkcji

  • Monitorowanie i nadzór nad realizacją bieżących planów produkcji

  • Udział w projektach wspomagających pracę produkcji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel (bezproblemowe posługiwanie się takimi narzędziami, jak tabele przestawne, funkcje, filtrowanie i sortowanie danych)

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych oraz pracy pod presją czasu

  • Systematyczność i dokładność (umiejętność sprawdzania swojej pracy)

  • Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i znajdowania związków przyczynowo-skutkowych

  • Znajomość j. angielskiego - min. podstawowy poziom

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Znajomość programu MS Access

  • Znajomość dowolnego systemu ERP

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wdrożenie do pracy na stanowisku

  • Praca na jedną zmianę oraz wolne weekendy

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycie cennego doświadczenia

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz Twoich bliskich

  • Benefity pracownicze (np. dofinansowanie do wakacji, premie świąteczne, system poleceń pracowniczych i inne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy polską firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem produkcyjnym związanym z przetwarzaniem stali czarnej i nierdzewnej. Współpracujemy z firmami z różnych branż, włączając w to rynki pojazdów użytkowych, sprzętu medycznego, czy wyposażenia wnętrz.

Wspieramy naszych partnerów na każdym etapie - od projektu po doskonałe produkty końcowe oraz indywidualnie dobrane rozwiązania logistyczne.

Przewiń do profilu firmy