Planista Produkcji

  • Radom, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Radom

    Główne obowiązki:

    • Analiza krótko i długoterminowych mocy produkcyjnych oraz stanu zapasów wyrobów gotowych zgodnie z polityką zapasów.
    • Przygotowanie rekomendacji dotyczących decyzji o budowie zapasów w przypadku braku mocy produkcyjnych oraz zmian do przyjętych parametrów zapasów
    • Tworzenie i aktualizacja harmonogramów produkcji wyrobów w oparciu o aktualne zamówienia i forecasty, dostępność materiałów oraz maszyn
    • Potwierdzanie dostępności materiałów z działem Zakupów i wprowadzanie działań korygujące w przypadku opóźnień w dostawach
    • Uczestnictwo w pracach zespołów zadaniowych, realizujących projekty dotyczące poprawy procesu planowania

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
    • Znajomość zasad procesów planowania produkcji
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – preferowana
    • Doświadczenie w obsłudze programów Excel i klasy ERP
    • Samodzielność i sumienność w działaniu

    Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
    w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

    bottom