Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista produkcji

  • Reńska Wieś (pow. kędzierzyńsko-kozielski), opolskie
  • Specjalista
  • 07.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy producentem wszelkiego rodzaju wyrobów ogrodzeniowych i systemów zabezpieczenia dostępu. Siedziba główna firmy znajduje się w Belgii. Fabryki w Polsce są jednymi z kilku zakładów produkcyjnych grupy Betafence zlokalizowanych w Europie, USA i RPA. Swoją wysoką pozycję rynkową osiągnęliśmy m.in. dzięki wytwarzaniu produktów najwyższej jakości; oferujemy je od kilkudziesięciu lat klientom na całym świecie.

Obecnie rozpoczynamy proces rekrutacji na stanowisko:

PLANISTA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Reńska Wieś k. Kędzierzyna-Koźle
(powiat Kędzierzyńsko-Kozielski, woj. opolskie)

Kluczowe obowiązki na tym stanowisku:

  • Planowanie produkcji
  • Ustalanie i potwierdzanie dat produkcji
  • Monitorowanie poziomu zapasów surowców i produktów gotowych
  • Zamawianie materiałów do produkcji zgodnie z wyliczeniami
  • Prowadzanie i weryfikowanie danych w systemie SAP

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Biegła znajomość Excela
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, systematyczność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP R3 oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawe zadania, możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity (ZFŚS, indywidualny pakiet medyczny)

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta pracy, uważasz że spełniasz opisane wymagania, lubisz nowe wyzwania, cenisz pracę w stabilnej firmie o wysokiej kulturze zarządzania - zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 nr 1001 poz. 926 z poźn. zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się