Ta oferta pracy jest nieaktualna od 209 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

planista produkcji

  • Sieradz, łódzkie
  • Specjalista
  • 25.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie w planowaniu produkcji? Szukasz pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku? Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty!
    Sieradz

    oferujemy:

    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę
    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku

    zadania:

    • tworzenie harmonogramu produkcji w oparciu o system ERP
    • koordynacja procesów produkcyjnych, planowanie
    • przygotowywanie, wprowadzanie do systemu i aktualizowanie planu produkcyjnego dla produkcji części oraz montażu wyrobu końcowego
    • udział w optymalizacji procesów produkcyjnych
    • analizowanie możliwości produkcyjnych pod kątem realizacji założonego planu

    oczekujemy:

    • wykształcenia technicznego (min.zawodowe), mile widziane wyższe
    • doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
    • silnie rozwiniętych zdolności analitycznych
    • doskonałych umiejętności planowania i organizacji pracy
    • proaktywności w przewidywaniu, przeciwdziałaniu i rozwiązywaniu problemów
    • dobrej znajomości systemów ERP (SAP)
    • dobrej znajomości języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie umiejętność komunikacji w języku niemieckim)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47