Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Produkcji

  • Skierniewice, łódzkie
  • Specjalista
  • 05.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Zakład mebli tapicerowanych „Stella” Skierniewice
Miejsce pracy: Skierniewice

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i aktualizacja bieżącego planu produkcji z uwzględnieniem optymalnego wykorzystania surowców i możliwości wykonawczych maszyn
  • analiza wskaźników produkcyjnych i podejmowanie działań na wyznaczonym obszarze
  • współpraca z kierownikami zmiany oraz z planistami produkcji z innych działów
  • proponowanie działań optymalizujących pracę w dziale planowania
  • poziomowanie obciążeń gniazd typu „wąskie gardło”
  • monitorowanie poziomu zmienności planu, podejmowanie akcji w celu złagodzenia ich skutków
  • ścisła współpraca z działem planowania materiałów i utrzymania zapasów w celu zapewnienia dostępności materiałów na czas
  • analizy i monitorowanie konsumpcji surowców, półproduktów oraz produkcji wyrobu gotowego
  • raportowania zagrożeń związanych z aktualną produkcją
  • przygotowania danych oraz raportów logistycznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracy i świadczenia dodatkowe
  • pracę, która daje możliwość kreowania rozwiązań i wdrażania ich
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy Poldem

Wymagamy:

  • doświadczenie
    • min. 2 lata na podobnym stanowisku w pracy w branży produkcyjnej

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel)
  • bardzo dobra umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

Gwarantujemy:

  • pracę pełną wyzwań w dobrze prosperującej firmie,
  • korzystny system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe + pakiet medyczny + premia roczna),
  • pracę w młodym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zapraszamy do składania aplikacji (CV i list motywacyjny) za pomocą Aplikuj  z dopiskiem Kierownik utrzymania ruchu

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

bottom
bottom