Oferta pracy

Planista Produkcji

HOMAG

HOMAG

Ignacego Prądzyńskiego 24

Środa Wielkopolska

Twój zakres obowiązków

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane związane z zarządzaniem produkcją lub inżynierią.

  • Znajomość systemów ERP, mile widziana znajomość SAP.

  • Biegłość w obsłudze komputera, z naciskiem na arkusze kalkulacyjne, umiejętność tworzenia aplikacji wspomagających prace będzie atutem.

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność pracy z dużą ilością danych.

  • Chęć szukania nowych rozwiązań.

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca prowadzenie komunikacji telefonicznej i mailowej.

  • Umiejętność nawiązania dobrych relacji z członkami innych zespołów.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

  • Zdolność przejmowania inicjatywy w rozwiązywaniu problemów.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Samodzielność, skrupulatność oraz terminowość.

Nasze wymagania

  • Przygotowanie i udostępnienie planu produkcji dla działów odpowiedzialnych za ich realizację.

  • Współpraca z Działem Zakupów w celu zapewnienia dostępności komponentów na produkcję.

  • Współpraca z innymi Działami celem realizacji planu produkcji.

  • Zarządzanie planem produkcji celem jak najlepszego osiągnięcia założonych wskaźników.

  • Przygotowanie raportów z kluczowymi wskaźnikami dotyczącymi wykonania planu produkcji.

  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w sprawie realizacji założonego planu.

  • Zarządzanie danymi w systemie operacyjnym.

  • Uczestnictwo w spotkaniach związanych z realizacją planów produkcji.

  • Szukanie nowych rozwiązań w obszarze planowania produkcji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • LinkedIn Learning

HOMAG

Fascinationeering oznacza dla nas: pasję dla nowych technologii i pomoc w kształtowaniu przemysłu przyszłości na całym świecie. Wspólnie możemy opracować świetne pomysły, które zainspirują innych na globalnym rynku. Stwórzmy podejście, które zafascynuje rynki. Jako wiodąca firma z branży inżynieryjno-mechanicznej cieszymy się, gdy inni podzielają naszą pasję.

Przewiń do profilu firmy