Oferta pracy

planista produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Stryków, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, firmy z branży stalowej, poszukujemy osób na nowo powstałe stanowisko - planista produkcji. Jest to propozycja dla osób doświadczonych, samodzielnych i znających dobrze język angielski.

planista produkcjiNumer ref.: /568/02/2021/MA/64516

zadania

  • planowanie produkcji na liniach produkcyjnych w oparciu o zapotrzebowanie klientów
  • bliska współpraca z innymi działami
  • kontrola realizacji zamówień, bieżąca korekta planów długo - i krótkoterminowych
  • współpraca z magazynem, wspólne monitorowanie zapasów surowców, opakowań i wyrobów gotowych
  • planowanie zakupów surowców
  • wprowadzanie zmian i optymalizacji w procesie planowania produkcji
  • podejmowanie działań służących zwiększeniu efektywności pracy produkcji
  • tworzenie i uwalnianie zleceń do produkcji

oczekujemy

  • minimum 2-letniego doświadczenia
  • doświadczenia w krótkoterminowym i długoterminowym planowaniu produkcji
  • doświadczenia w pracy w systemie ERP
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • doskonałej znajomości programu Excel
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • świetną i rodzinną atmosferę pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
  • pakiet medyczny
  • dostęp do platformy kafeteryjnej
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne