Oferta pracy

Planista Produkcji

John Cotton Europe Sp. z o.o.O firmie

John Cotton Europe Sp. z o.o.

Szczawieńska 1

Szczawno-Zdrój

JOHN COTTON EUROPE Sp. z o.o. jest firmą z długoletnią tradycją w branży tekstylnej. Spółka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości poduszek i kołder.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Główne zadania:

  • Przygotowywanie planu produkcji oraz planu wysyłek,
  • Ścisła kontrola i raportowanie realizacji planu produkcji,
  • Analiza dostępności materiałów i zasobów, optymalizacja zapasów,
  • Analiza obciążenia linii produkcyjnej i ustalanie priorytetów produkcyjnych,
  • Zapewnienie płynnej realizacji zamówień klientów,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia realizacji planu,
  • Utrzymywanie danych w systemie produkcyjnym oraz dokumentacji zgodnie ze standardami obowiązującymi w przedsiębiorstwie,
  • Ciągłe doskonalenie procesu planowania produkcji oraz pokrewnych,
  • Przygotowywanie raportów i analiz,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość metod prognozowania i planowania,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną, codzienną komunikację,
  • Proaktywna postawa w rozwiązywaniu problemów,
  • Umiejętność podejmowania decyzji,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel),

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, Samodzielność w działaniu,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Elastyczny czas pracy,

Prosimy o przysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

lub pocztą :
ul. Szczawieńska 1
58-310 Szczawno Zdrój

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy