Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista produkcji

Eltek Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gorlicka 2
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Eltek Polska Sp. z o.o.

Gorlicka 2

Szczecin

Firma Eltek Polska sp. z o.o. lider w dziedzinie zasilania

gwarantowanego dla telekomunikacji i przemysłu poszukuje

 pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • tworzenie planu produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy
  • nadzór nad terminową realizacją produkcji rozdzielnic elektrycznych (dwudziestu elektromonterów, praca gniazdowa)
  • aktualizacja statusu produkcji poszczególnych urządzeń w systemie IT
  • praca na zleceniach produkcyjnych w systemie ERP (uruchamianie/zamykanie zleceń)
  • codzienna współpraca z brygadzistami produkcji, magazynem, działem zakupów, projektantami, kontrolą jakości oraz koordynatorami projektów
  • analiza planu dostaw materiałów oraz zapasów magazynowych
  • prowadzenie obiegu dokumentów produkcyjnych
  • koordynowanie zmian zaistniałych w produkcji
  • praca w systemie ERP – aktualnie IFS a później SAP
  • czynny udział w planowanej migracji z systemu IFS do SAP
  • podejmowanie inicjatyw mających na celu obniżenie kosztów produkcji

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe, zarządzanie produkcją lub elektrotechnika
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemów ERP (preferowany SAP i IFS)
  • zaawansowana znajomość Excel z pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w co najmniej w stopniu dobrym – planowana migracja z IFS do SAP jest wspierana wyłącznie przez anglojęzyczne IT
  • preferowane doświadczenie w zakładzie produkującym rozdzielnice i urządzenia elektryczne
  • umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • zmysł do rozwiązywania problemów
  • samodzielność i skrupulatność

Oferujemy:

  • pasjonującą pracę w firmie międzynarodowej,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku
  • widełki godzin pracy od 7-9 do 15-17
  • pracę w budynku produkcyjnym przy ul. Gorlickiej w Szczecinie zlokalizowanym niedaleko linii tramwajowej nr 8 i 10, oraz linii autobusowej nr 60
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku która istnieje w Polsce od 1995 roku

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne