Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista Produkcji - Technolog

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem firma z kapitałem zagranicznym poszukuje
    doświadczonego i zaangażowanego pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • tworzenie wykazów części i marszrut
    • określanie czasów normatywnych
    • aktualizacja danych podstawowych artykułów
    • tworzenie programów NC do cięcia laserowego i gięcia blachy
    • dysponowanie częściami
    • tworzenie kalkulacji

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne
    • min. 5 lat doświadczenia zawodowego jako planista produkcji / technolog
    • doświadczenie w branży metalowej (cięcie laserowe, gięcie i spawanie) - mile widziane obróbka blach
    • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - warunek konieczny
    • umiejętność programowania NC
    • podstawowa znajomość systemu ERP - mile widziane SAP
    • podstawowa znajomość SolidWorks
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w firmie z kapitałem zagranicznym
    • stałe wynagrodzenie oraz pakiet medyczny
    • liczne szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji
    • nowoczesny park maszynowy z branży metalowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.