Logo Pracuj.pl

Planista Produkcji

FaureciaO firmie

  • Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji na przydzielonym obszarze produkcyjnym
  • Kontakt zarówno z Klientami , jak i dostawcami
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych w oparciu o zamówienia oraz prognozy klienta
  • Harmonogramowanie produkcji, nadzór nad realizacją stworzonych planów produkcyjnych
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów uniemożliwiających realizację zaplanowanej produkcji
  • Analizę i monitorowanie możliwości produkcyjnych w obrębie podlegającego obszaru
  • Weryfikację KPI oraz prowadzenie wszelkich działań związanych z osiągnieciem wyznaczonego celu
  • Monitorowanie i ustawianie parametrów planistycznych w systemie SAP
  • Bezpośredni kontakt i współpracę z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowana specjalizacja w logistyce);
  • Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej ( Automotive – mile widziane)
  • Wymagana dobra znajomość j. angielskiego, atutem będzie znajomość j. niemieckiego
  • Znajomość działania łańcucha dostaw
  • Dobra znajomość narzędzi IT (MS Office); znajomość SAP będzie atutem
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz rozwiązywania problemów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Planista Produkcji, Wałbrzych