Planista produkcji

ASISTWORK Sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Wschowa

    Wschowa, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i zarządzanie harmonogramem produkcji

  • tworzenie dziennych planów stanowiskowych

  • współpraca z innymi działami w zakładzie (dział zakupów, techniczny, wycen)

  • usprawnianie systemu planowania produkcji

  • dbanie o ciągłość produkcji przy zachowaniu wymagań jakościowych

  • tworzenie analiz, mających na celu zestawienie produktywności oraz wydajności

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację i wymianę informacji

  • pozytywna postawa, nastawienia na kreatywne rozwiązywanie problemów

  • min. 2doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomości pakietu MS office (Excel)

  • znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne

  • szkolenia wewnętrzne i wdrożenie do pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego i udział w eventach branżowych

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach

  • po 3-miesięcznym okresie próbnym dofinansowanie dojazdów do pracy (dodatek paliwowy)

Benefity

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy