Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista Produkcji

Viki Family Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Okuniewska 3
    Zabraniec (pow. wołomiński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Viki Family Sp. z o.o. Sp.k.

Okuniewska 3

Zabraniec (pow. wołomiński)

Viki Family to polska, nowoczesna firma produkująca opakowania tekturowe. Działamy od 1994 roku. Jest nas ponad 100 osób, ale ciągle się rozwijamy i aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko Planisty Produkcji.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie planów produkcji i nadzór nad ich realizacją
  • Koordynacja produkcji i wysyłki towarów
  • Opracowywanie i analiza raportów produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami zaangażowanymi w proces produkcji i logistyki
  • Praca na systemie klasy ERP, rozwijanie tego systemu.

Główne wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office Excel (warunek konieczny)
  • Duże umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym środowisku i dobrej atmosferze pracy.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Ogłoszenie archiwalne