Oferta pracy

Planista

CTDIO firmie

CTDI

Logistyczna 7

Sękocin Stary (pow. pruszkowski)

CTDI POLAND TO:

  • Największy w Europie oddział amerykańskiej firmy CTDI 16 000 Pracowników na świecie,  100 lokalizacje w 27 krajach na wszystkich kontynentach.
  • Zatrudniamy w Polsce ponad 1000 osób w nowoczesnym centrum serwisowym o powierzchni 15 000 m2.
  • Firma o rozwiniętych kompetencjach technicznych – uprawnienia do napraw na najwyższym poziomie akredytacji (z naprawami płyt głównych włącznie).
  • Twórca innowacyjnych rozwiązań technologicznych z własnym działem R&D.
  • Największy w Polsce autoryzowany serwis zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych, obecny na rynku od 2000 roku.
  • Partner biznesowy znanych światowych Producentów, takich jak Samsung, Google, HTC, Motorola Solutions, Nokia, Lenovo, Sony.

W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PlanistaNumer ref.: Miejsce pracy: Sękocin Stary pod Warszawą

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie terminowej realizacji procesu naprawy urządzeń poprzez przygotowanie planu popytu oraz zapewnienie dostępności materiałów i optymalnego poziomu zapasów.

Zadania:

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta dzięki efektywnemu planowaniu popytu
  • Sporządzanie harmonogramu produkcji dla ustalonych okresów, z uwzględnieniem planu dostaw komponentów i wykorzystania zapasów
  • Przygotowywanie scenariuszy krótko, średnio i długoterminowych planów popytu z zaznaczeniem szans i zagrożeń
  • Nadzór nad realizacją planów dziennych, monitorowanie wykonania i minimalizowanie ryzyka, celem zapewnienia optymalnej i efektywnej ciągłości produkcji.
  • Cykliczne ustalanie poziomu zapasu bezpieczeństwa i redukowanie zapasów zbędnych poprzez właściwe zarządzanie procesami związanymi z wdrażaniem nowości i wycofywaniami produktów ze sprzedaży
  • Monitorowanie wskaźników KPI i rekomendowanie rozwiązań naprawczych

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w planowaniu popytu lub/i produkcji w obszarze serwisu lub produkcji
  • Preferowane wykształcenie wyższe (kierunki: ekonomia, logistyka, zarządzanie produkcją)
  • Mocno rozwinięta umiejętność obsługi dużej ilości danych - zaawansowana znajomość MS Excel – warunek konieczny
  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne, pracy w zespole, komunikacyjne, łączenia informacji z różnych źródeł i efektywne z nich korzystanie dla realizacji ustalonych celów
  • Chęć ciągłego doskonalenia i usprawniania realizowanych procesów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (warunek konieczny)
  • Umiejętności zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii
  • Możliwości budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy, w tym realne możliwości realizacji własnych pomysłów
  • Umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta Multisport, platforma do nauki języków)
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Po rozmowie telefonicznej pierwszym etapem rekrutacji będzie test Excel.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2014 r. Poz.1182, ze zm.)"
Aplikacje sprawdzamy na bieżąco. Osoby spełniające kryteria rekrutacji
dostaną od nas odpowiedź w ciągu 2 tygodni od przesłania zgłoszenia.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie, zachęcamy do odwiedzania
zakładki Praca na naszej stronie www.ctdi.pl – wkrótce więcej ogłoszeń.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy