Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Planista

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Planista
    Miejsce pracy:
    Środa Wielkopolska

    Dział:
    Przygotowanie produkcji

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowanie krótko i długo terminowego planu produkcji – aktualizacje /planowanie;
    • Zwalnianie zleceń produkcyjnych;
    • Uzupełnianie wskaźników działowych;
    • Sprawdzenie dostępności części do wykonania planu produkcji (MATX);
    • Przygotowanie raportu stopnia zagrożeń w produkcji na poszczególnych działach;
    • Ewidencja czasów pracowników ( zastępstwo/pomoc);
    • Pomoc w innych pracach biurowych na dziale;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, Excela;
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
    • Komunikatywność i umiejętność współpracy;
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność realizowania kilku zadań równocześnie;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej firmie dostarczającej produkty klasy premium;
    • Kontakt z nowoczesną technologią;
    • Praca w międzynarodowym zespole;
    • Dynamiczne środowisko pracy;
    • Pakiet socjalny, szeroki program szkoleniowy.

    The Innovationeering Group.
    Jeśli technologia jest Twoją pasją, a branża 4.0 całkowicie Cię fascynuje, to HOMAG jest miejscem dla Ciebie. Jako międzynarodowy dostawca rozwiązań dla przemysłu drzewnego jesteśmy otwarci na innowacyjne impul-sy/rozwiązania, które sprawiają, że procesy są bardziej wydajne. Będziesz mieć swobodę działania w globalnym zespole w ramach stabilnego lidera glo-balnego rynku w drodze do cyfrowej epoki przemysłowej.

    Kontakt

    Natalia Bartkowiak, Human Resources
    HOMAG Polska Sp. z o.o.
    Osoby zainteresowane udziałem w
    rekrutacji zapraszamy do przesłania