Planista

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 25.06.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 25.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Decora S.A. jest wiodącym producentem i dystrybutorem produktów wykończenia oraz dekoracji wnętrz. Firma jest obecna na polskim rynku blisko 25 lat, a od 2005r. akcje firmy są notowane na GPW w Warszawie.
    Organizacja wielokrotnie honorowana i nagradzana w uznaniu osiągnięć i profesjonalizmu w działaniu. Więcej informacji – zapraszamy www.decora.eu.

    Aktualnie poszukujemy ambitnego i pracowitego kandydata na stanowisko:

    Planista
    Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub o kierunku logistycznym
    • Min 3-letnie doświadczenia na stanowisku Planisty w firmie produkcyjnej.
    • Zdolności analityczne wraz z umiejętnością stosowania narzędzi statystycznych,
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel – znajomość systemu SAP będzie niewątpliwym atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na bieżąca komunikację w tym języku.
    • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów, wdrażaniu usprawnień oraz proponowanie nowych rozwiązań,
    • Umiejętność organizacji pracy – połączenie samodzielnej pracy analitycznej wraz z komunikacją z pozostałymi działami firmy w celu zbierania niezbędnych informacji do procesu planowania,
    • Rzetelność, skrupulatność i kreatywność.

    Zakres zadań na stanowisku Planisty:

    • Przygotowywanie zestawień i analiz koniecznych do przygotowania planu produkcji, opracowania harmonogramu zamówień
    • Opracowywanie krótko-, średnio- i długoterminowych planów produkcji
    • Monitorowanie i analiza stanu zapasów surowców i półfabrykatów
    • Monitorowanie i analiza stanów magazynowych wyrobów gotowych
    • Tworzenie harmonogramu produkcji (we współpracy z innymi działami w przedsiębiorstwie) oraz prowadzenie nadzoru nad realizacją planów produkcyjnych i sporządzanie raportów

    Naszym Pracownikom oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy, a także opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe,
    • Profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania.
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach

    Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania poprzez klikanie w poniższy przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Decora S.A., z siedzibą ul. Ignacego Prądzyńskiego 24A, 63-000 Sroda Wielkopolska. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy.  Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego.
    Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.