Planista Stolarki PVC

  • Wielogłowy (pow. nowosądecki), małopolskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    WIŚNIOWSKI® to uznana w Polsce i za granicą marka bram garażowych i przemysłowych, systemów ogrodzeniowych oraz wysokiej klasy stolarki aluminiowej, stalowej i przeciwpożarowej. Działając od 1989r. oferujemy szeroki asortyment produktów przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych, inwestorów oraz fachowych wykonawców. Wykorzystując swoje najmocniejsze strony koncentrujemy się na osiągnięciu celów ukierunkowanych na ciągły rozwój produktów, technologii i struktur organizacyjnych oraz utrwaleniu opinii zaufanego, profesjonalnego partnera. Wyznajemy zasadę ścisłej współpracy z Klientem, co pozwala stworzyć optymalne rozwiązania do każdej inwestycji.

    Zatrudni pracowników na stanowisko:
    PLANISTA STOLARKI PVC
    Miejsce pracy: Wielogłowy (pow. nowosądecki)
    Dział Logistyki

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie planów produkcyjnych stolarki PVC,
    • Koordynowanie zamówień
    • Przeprowadzanie analiz.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Min. 2 letnie doświadczenie w planowaniu produkcji stolarki PVC,
    • Umiejętność organizowania i planowania produkcji,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Samodzielność w działaniu i umiejętność kreatywnego myślenia,
    • Dokładność, precyzja,
    • Mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego.

    Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Nadesłanych ofert nie zwracamy, skontaktujemy się z wybranymi osobami, zapewniamy dyskrecję.

    "WIŚNIOWSKI" spółka z o.o. S.K.A
    BRAMY • DRZWI • OGRODZENIA
    www.wisniowski.pl

    bottom