Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Planista

Telzas Spółka z o.o.O firmie

  • Szczecinek

    Szczecinek, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie harmonogramów i planowanie realizacji zamówień i zleceń klientów.

  • Planowanie i monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych i usługowych.

  • Monitorowanie i aktualizowanie danych w celu utrzymywania spójności pomiędzy MPS, zleceniami produkcji i zamówieniami sprzedaży.

  • Optymalizacja i analiza planów produkcyjnych w celu zapewnienie dostaw na czas.

  • Codzienna kontrola poziomu realizacji planów.

  • Współpraca z zespołem produkcji, serwisu, zakupów i obsługi klienta.

  • Analiza i kontrola poprawności danych w systemie ERP.

  • Planowanie i monitorowanie prac ekip serwisowych.

  • Zarządzanie wysyłkami gotowego produktu do klienta i ekip serwisowych.

  • Monitorowanie terminów wysyłek produktów do klienta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze logistyki, zarządzania produkcją lub techniki).

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

  • Udokumentowane doświadczenie w pracy z systemami ERP.

  • Zorientowanie na wynik .

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel.

  • Umiejętność pracy pod presją wskaźników KPI i terminowość wykonywania zadań.

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem oraz klientem.

  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów związanych z planowaniem.

  • Umiejętności analityczne.

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwa praca w modelu hybrydowym łączącym pracę zdalną z pracą stacjonarną.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Telzas Spółka z o.o.

Firma technologiczna, wiodący w Polsce producent i dostawca rozwiązań z zakresu zasilania rezerwowego, systemów zdalnego monitoringu i nadzoru, wykorzystywanych w telekomunikacji, energetyce, kolei i przemyśle,

prowadzi rekrutację na stanowisko: Planista

Miejsce pracy:

Praca w siedzibie firmy w Szczecinku albo w modelu hybrydowym łączącym pracę zdalną z pracą stacjonarną.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Dane kontaktowe:

TELZAS Spółka z o.o., 78-400 Szczecinek, ul. Bugno 3,

tel. 94 37 297 09, 94 37 297 50

www.telzas.com