Planista - Technik Przygotowania Produkcji

MaterialiseO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, Belgijska 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, Polska

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Materialise to innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się belgijska firma, założona w 1990 roku. Światowy lider technologii przyrostowych, dostarczający niezwykłe rozwiązania klientom działającym w wielu branżach przemysłowych np. automotive, lotnictwo i medycyna. Zatrudniamy ponad 1800 pracowników na całym świecie. Naszą misją jest tworzenie innowacji dla lepszego i zdrowszego świata, dzięki wykorzystywaniu autorskiego oprogramowania i technologii druku 3D.

W związku z uruchomieniem nowego Centrum Kompetencji Technologii Druku 3D oraz intensywnym rozwojem naszego zespołu produkcyjnego w Polsce, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Planista / Technik Przygotowania Produkcji

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie projektami produkcyjnymi na podstawie otrzymanych zleceń
  • Analiza i przygotowywanie danych niezbędnych do realizacji projektów
  • Harmonogramowanie oraz uruchamianie zleceń produkcyjnych
  • Racjonalne wykorzystanie zdolności produkcyjnych, maszyn oraz innych zasobów
  • Nadzór nad efektywną i terminową realizacją zleceń produkcyjnych
  • Bieżąca korekta założeń produkcyjnych
  • Koordynacja zmian wprowadzanych względem standardowych rozwiązań
  • Zarządzanie dokumentacją produkcyjną
  • Raportowanie działań, wyników, sporządzanie zestawień oraz analiz danych
  • Odpowiedzialność za przepływ informacji i komunikację w ramach obsługiwanych projektów
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi, terminowość i poprawność realizacji zleceń
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy (m.in. sprzedaż, produkcja, inżynieria)
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem ds. planowania i przygotowania produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w obszarze produkcji przemysłowej
  • Wiedza w zakresie tworzenia i realizacji planów produkcyjnych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej
  • Wysoki poziom zdolności analitycznych
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność organizacji pracy i orientacja na cele
  • Inicjatywa, kreatywność oraz chęć zdobywania nowych umiejętności
  • Znajomość obsługi programów CAD, SolidWorks, Catia, Magics może być dodatkowym atutem

Materialise oferuje:

  • Pracę w innowacyjnej, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Nowoczesne, komfortowe biuro, klimatyzowane hale produkcyjne, wyposażone zaplecze socjalne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Transport firmowy
  • Lekcje języka angielskiego
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń (w Polsce i za granicą)
Przed aplikowaniem, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z klauzulą umieszczoną poniżej ogłoszenia.
Zgłoszenie aplikacji jest jednoznaczne z akceptacją treści poniższej klauzuli.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www.materialise.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy